Най-новият резултат от Вашето търсене:
ФУТБОЛ - Халф на Черноморец - Поморие аут до края на сезона

16 Май 2011, Понеделник

Пореден ПАЦИЕНТ влезе в лазарета на Черноморец - Поморие. Георги Чакъров е със счупена костица на лявото ходило и ще пропусне мачовете до края на сезона. Халфът е получил травмата при победата над Доростол в Силистра с 2:0 в 27-мия кръг от първенството на Източна Б група.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Четирима с по два успеха на старта на Port Bourgas

Лидерите в четири от шестте класа от програмата на Международната ветроходна Regatta Port Bourgas - Bourgas Sailing Week стартираха с по две победи в двете проведени в първия ден гонки.

прочетено 5492 пъти
Странджанската певица Златка Ставрева ще изнесе юбилеен концерт в Царево

Концертът е под мотото „Годините са само време отлетяло, магията е в песните” и е посветен на 45 години творческа дейност и 60-ата годишнина на странджанската певица.

прочетено 4961 пъти
Есенни литературни празници Бургас’ 2010

30 септември /четвъртък/ 18.00 часа, БХГ „Петко Задгорски” „Изповядвам поезия” – творческа среща с Никола Инджов по повод 75-годишнината на писателя

прочетено 4925 пъти
Фитнесът на „Лазур” не остава без посетители

Залата за фитнес на стадион „Лазур” не остава без посетители в дните след Нова година. Футболисти на „Черноморец - Бургас” и „Черноморец - Поморие” са решили като истински професионалисти да започнат предсрочно подготовката си, която стартира съответно на 9 и 11 януари. Днес да правят упражнения за сила на мускулите бяха дошли играчите на четвъртите в „А” група Николай Кръстев и Цветомир Цонков, а компания им правеха поморийските „акули” Велин Дамянов и Георги Петков. Таранът Георги Чиликов, който също тренира интензивно, предпочете да разнообрази фитнеса с крос по алеите на Морската градина.

прочетено 3777 пъти
Черноморец - Поморие елиминира Ботев - Криводол с гол в последната минута от дузпа

Отборът на Черноморец - Поморие” елиминира „Ботев” /Криводол/ в турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” след изстрадана победа с 1:0 с гол от дузпа в 120-ата минута. Мачът от първия кръг на надпреварата беше наблюдаван 200 зрители на стадионът в градчето на 20 км от Бургас. 90 минути не стигнаха на втородивизионните съперници да си отбележат гол и спорът беше разрешен в сетния миг. В последната минута на второто продължение от 15 минути Галин Димов беше повален в наказателното поле и Любомир Божинов стреля безпогрешно от бялата точка. След последния сигнал гостите се нахвърлиха върху главния съдия Христо Христов /СтЗ/, но охранителите и служебните лица го спасиха от саморазправа. Футболистите на „Ботев” пробваха да си излеят гнева и върху униформените пазители на реда, ала бяха озаптени навреме.

прочетено 4931 пъти
„Черноморец-Поморие” повали съседите от „Несебър” с 3:1

Напук на временното класиране в Източна „Б” група, отборът на „Черноморец-Поморие”, който е в долната половина на таблицата повали челника „Несебър” с 3:1 в контрола на стадион „Лазур”. Старши треньорът на победителите Петър Хубчев и колегата му Валери Дамянов дадоха шанс за изява на футболисти, които по-рядко участват в мачовете за първенство.

прочетено 4521 пъти
„Черноморец - Поморие” завърши наравно с „Несебър”

Отборът на „Черноморец-Поморие” направи реми с „Несебър” в контролен от лятната си подготовка. Мачът на стадион „Черноморец” завърши 1:1.

прочетено 2227 пъти
Европейска младежка награда „Карл Велики” 2009: церемонията по награждаването ще се състои на 19 май

Европейската младежка награда „Карл Велики” за 2009 г. ще бъде връчена на 19 май в град Аахен, в 11.00 часа местно време. Наградата се присъжда за проекти, които насърчават развитието на общо европейско съзнание сред младите хора, както и тяхното участие в европейския интеграционен проект. Председателят на Европейския парламент Hans-Gert Pöttering и председателят на Фондацията за международната награда "Карл Велики" Michael Jansen ще вземат участие в церемонията по награждаването.

прочетено 2676 пъти

Лалета Близо до жп гарата Жълтурче Вила Колор-къща за почивка в Троянския балкан парцалки 3 Мебелна Фабрика ДИЕЗ Подводен свят ГРАФИЛА 2009, Бургас етюд 01 коледни песни Кокили за Строители